Čínská medicína, akupunktura Praha

CZ | EN

Profil - Mgr. Renáta Šotová BHSc (Acu)

Můj dlouhodobý zájem o fungování lidského těla a možností jeho uzdravení mě nejdříve přivedl ke studiu farmacie na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy. Několik let po absolvování, v průběhu mého pobytu v Austrálii, jsem se dostala do kontaktu s ‘alternativní’ medicínou. Bylo pro mě velkým privilegiem mít možnost vystudovat některé z modalit přírodní medicíny na jedné z nejuznávanějších škol v Austrálii – Australské škole přírodní medicíny (Australian College of Natural Medicine) v Brisbane.

Po absolvování čtyřletého denního studia (zakončeného v roce 2004) jsem kvalifikovanou terapeutkou Tradiční čínské medicíny (TČM) a akupunkturistkou. Moje studium zahrnovalo jak teorii TČM, tak praxi akupunktury a přidružených technik, stejně jako podrobné základy západní medicíny.

Na téže škole jsem také získala certifikát reflexologie (roční studium) a mimo jiné studovala relaxační (švédské) a orientální (tui na) masáže. V Praze jsem absolvovala kurz sportovní a rekondiční masáže.

Akupunkturu jsem praktikovala v Austrálii, Londýně a Praze. Přesto, že jsem plně kvalifikovaná terapeutka, neustále si prohlubuji své profesní znalosti a zdokonaluji praktické zkušenosti pomocí dalších studií, seminářů a workshopů. Jsem členkou australské profesní asociace akupunkturistů a TCM terapeutů (AACMA). Členství v této společnosti zaručuje vysokou úroveň vzdělání v oboru a zavazuje mě k dodržování etických, hygienických a bezpečnostních pravidel souvisejících s provozováním mé praxe.


kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © www.cinskamedicina.com