Čínská medicína, akupunktura Praha

CZ | EN

Kontakt a rezervace

Jak se objednat

Konzultace probíhají pouze na základě předchozí rezervace termínu. Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře. Objednávejte se pouze sami za sebe prosím. Dospělé děti a příbuzní či známí, pokud jsou objednaní někým jiným, mají většinou menší motivaci k návštěvě než ten, kdo je objednává. Objednáním se také zavazujete přijmout mé storno podmínky, které jsou vysvětleny na webu pod záložkou Ceny.

Kontaktní formulář

Prosím navrhněte Vaše časové možnosti (Vámi preferovaný den/hodinu) první návštěvy. Je-li Vaše zdravotní obtíž akutního charakteru (tj. vznikla nedávno) a je potřeba brzká rezervace, prosím uveďte to ve své zprávě. Rezervace termínu Vám bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky/sms zprávou.

Na kontaktní formulář obvykle reaguji do 24 hodin (s výjimkou víkendů a státních svátků). Pokud jste ode mne nedostali odpověď, prosím zkontrolujte správnost Vaší e-mailové adresy, případně také obsah adresáře spam.

UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE HOTMAILU/OUTLOOKU: OD DOBY, CO HOTMAIL ZMĚNIL PODOBU INBOXU SE ZDÁ, ŽE MOJE ODPOVĚDI SE NEDOSTANOU ODESÍLATELI, JE-LI TO MOŽNÉ, PROSÍM PIŠTE MI Z JINÉ ADRESY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

* Respektuji vaše soukromí. Vaše e-mailové adresy nikdy neprodám nebo nesdělím třetí straně.

Adresa

Most ke Zdraví

Nádražní 17a, Praha 5

Doprava: Centrum se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra Anděl (stanice trasy B), mezi dvěma výstupy z metra. Orientačním bodem je bio-obchod Rozmarýna, přilehlým průchodem se dejte až na konec na nádvoří. V přízemí po levé straně se nachází recepce Mostu ke Zdraví.

Možnosti parkování: Parkování ve dvoře není, s výjimkou invalidů, povoleno. Nedaleké obchodní centrum Nový Smíchov nabízí až 3 hodinové parkování zdarma.


kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © www.cinskamedicina.com