Čínská medicína, akupunktura Praha

CZ | EN

Kontakt a rezervace

Jak se objednat

Konzultace probíhají pouze na základě předchozí rezervace termínu. Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře. Objednávejte se pouze sami za sebe prosím. Dospělé děti a příbuzní či známí, pokud jsou objednaní někým jiným, mají většinou menší motivaci k návštěvě než ten, kdo je objednává. Objednáním se také zavazujete přijmout mé storno podmínky, které jsou vysvětleny na webu pod záložkou Ceny.

Kontaktní formulář

Prosím navrhněte Vaše časové možnosti (Vámi preferovaný den/hodinu) první návštěvy. Je-li Vaše zdravotní obtíž akutního charakteru (tj. vznikla nedávno) a je potřeba brzká rezervace, prosím uveďte to ve své zprávě. Rezervace termínu Vám bude potvrzena e-mailem.

Na kontaktní formulář obvykle reaguji do 24 hodin (s výjimkou víkendů a státních svátků). Pokud jste ode mne nedostali odpověď, prosím zkontrolujte správnost Vaší e-mailové adresy, případně také obsah adresáře spam.

* Respektuji vaše soukromí. Vaše e-mailové adresy nikdy neprodám nebo nesdělím třetí straně.

Adresa

Holečkova 332/5, Praha 5 - Smíchov. Provozovna Zen Garden je umístěna v přízemí vlevo - zvoňte prosím na zvonek Terapie Masáže.

Doprava: dvě stanice tramvají (tram 9, 12, 15, 20 - výstup Švandovo divadlo) od Anděla (výstup Anděl, stanice trasy B), případně je to cca 10 minut chůze od metra.

Možnosti parkování: Nedaleké obchodní centrum Nový Smíchov nabízí až 2 hodinové parkování zdarma.


kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © www.cinskamedicina.com