Čínská medicína, akupunktura Praha

CZ | EN

Kontakt a rezervace

Jak se objednat

Konzultace probíhají pouze na základě předchozí rezervace termínu. Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře. Objednávejte se pouze sami za sebe prosím. Dospělé děti a příbuzní či známí, pokud jsou objednaní někým jiným, mají většinou menší motivaci k návštěvě než ten, kdo je objednává.

UPOZORNĚNÍ: TERMÍNY PO 17. HODINĚ DÁLE NEJSOU MOMENTÁLNĚ DOSTUPNÉ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Kontaktní formulář

Prosím navrhněte Vaše časové možnosti (Vámi preferovaný den/hodinu) první návštěvy. Je-li Vaše zdravotní obtíž akutního charakteru (tj. vznikla nedávno) a je potřeba brzká rezervace, prosím uveďte to ve své zprávě. Rezervace termínu Vám bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky/sms zprávou.

Na kontaktní formulář obvykle reaguji do 24 hodin (s výjimkou víkendů a státních svátků). Pokud jste ode mne nedostali odpověď, prosím zkontrolujte správnost Vaší e-mailové adresy, případně také obsah adresáře spam.

UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE HOTMAILU/OUTLOOKU: OD DOBY, CO HOTMAIL ZMĚNIL PODOBU INBOXU SE ZDÁ, ŽE MOJE ODPOVĚDI SE NEDOSTANOU ODESÍLATELI, JE-LI TO MOŽNÉ, PROSÍM PIŠTE MI Z JINÉ ADRESY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

* Respektuji vaše soukromí. Vaše e-mailové adresy nikdy neprodám nebo nesdělím třetí straně.

Adresa

Most ke Zdraví

Nádražní 17a, Praha 5

Doprava: Centrum se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra Anděl (stanice trasy B), mezi dvěma výstupy z metra. Orientačním bodem je bio-obchod Rozmarýna, přilehlým průchodem se dejte až na konec na nádvoří. V přízemí po levé straně se nachází recepce Mostu ke Zdraví.

Možnosti parkování: Parkování ve dvoře není, s výjimkou invalidů, povoleno. Nedaleké obchodní centrum Nový Smíchov nabízí až 3 hodinové parkování zdarma.


kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © www.cinskamedicina.com